Wedstrijden

Wedstrijd 8

Brakel A
Vrijdag 15/11/2019
     om 20u
Grimmige B - Brakel A



Brakel B
Vrijdag 15/11/2019
     om
Brakel B  vrij








 

 

 

Kalender competitie

 

                    Kalender competitie 2019 - 2020

Brakel A

week 01 : Vanaf 09-09-2019 tot 15-09-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH01/043 Vr 13-09-19 / 20:00 Zomergem C Sterke Stut D
POVLH01/044 Vr 13-09-19 / 19:30 De Rijdt Brakel A Hamme G
POVLH01/045 - Gent C Vrij
POVLH01/046 Vr 13-09-19 / 20:00 Ronse B Meteor D
POVLH01/047 Vr 13-09-19 / 20:00 Olsene C Grimminge B
POVLH01/048 Vr 13-09-19 / 20:00 Nova E Ninove D

Week 02 : Vanaf 16-09-2019 tot 22-09-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH02/043 Vr 20-09-19 / 19:30 Sterke Stut D De Rijdt Brakel A
POVLH02/044 Vr 20-09-19 / 20:00 Grimminge B Ronse B
POVLH02/045 Vr 20-09-19 / 20:00 Hamme G Gent C
POVLH02/046 Za 21-09-19 / 19:00 Ninove D Olsene C
POVLH02/047 - Vrij Zomergem C
POVLH02/048 Vr 20-09-19 / 20:30 Meteor D Nova E

Week 03 : Vanaf 23-09-2019 tot 29-09-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH03/043 Za 28-09-19 / 14:00 Gent C Sterke Stut D
POVLH03/044 Vr 27-09-19 / 20:00 Ronse B Ninove D
POVLH03/045 Vr 27-09-19 / 20:00 Olsene C Meteor D
POVLH03/046 Vr 27-09-19 / 20:00 Zomergem C Hamme G
POVLH03/047 Vr 27-09-19 / 20:00 Nova E Grimminge B
POVLH03/048 - De Rijdt Brakel A Vrij

Week 04 : Vanaf 30-09-2019 tot 06-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH04/043 Vr 04-10-19 / 19:30 Sterke Stut D Hamme G
POVLH04/044 - Vrij Meteor D
POVLH04/045 Vr 04-10-19 / 20:00 Grimminge B Ninove D
POVLH04/046 Vr 04-10-19 / 20:00 Ronse B Olsene C
POVLH04/047 Vr 04-10-19 / 20:00 Nova E Zomergem C
POVLH04/048 Vr 04-10-19 / 19:30 De Rijdt Brakel A Gent C

Week 05 : Vanaf 07-10-2019 tot 13-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH05/043 Za 12-10-19 / 19:00 Ninove D Sterke Stut D
POVLH05/044 - Hamme G Vrij
POVLH05/045 Vr 11-10-19 / 20:30 Meteor D Grimminge B
POVLH05/046 Za 12-10-19 / 14:00 Gent C Ronse B
POVLH05/047 Vr 11-10-19 / 20:00 Olsene C Nova E
POVLH05/048 Vr 11-10-19 / 20:00 Zomergem C De Rijdt Brakel A

Week 06 : Vanaf 14-10-2019 tot 20-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH06/043 Vr 18-10-19 / 19:30 Sterke Stut D Meteor D
POVLH06/044 Vr 18-10-19 / 20:00 Hamme G Ninove D
POVLH06/045 - Vrij Grimminge B
POVLH06/046 Vr 18-10-19 / 20:00 Ronse B Zomergem C
POVLH06/047 Vr 18-10-19 / 20:00 Olsene C Gent C
POVLH06/048 Vr 18-10-19 / 20:00 Nova E De Rijdt Brakel A

Week 07 : Vanaf 28-10-2019 tot 03-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH07/043 Vr 01-11-19 / 20:00 Grimminge B Sterke Stut D
POVLH07/044 Vr 01-11-19 / 20:30 Meteor D Hamme G
POVLH07/045 - Ninove D Vrij
POVLH07/046 Vr 01-11-19 / 19:30 De Rijdt Brakel A Ronse B
POVLH07/047 Vr 01-11-19 / 20:00 Zomergem C Olsene C
POVLH07/048 Za 02-11-19 / 14:00 Gent C Nova E

Week 08 : Vanaf 04-11-2019 tot 10-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH08/043 - Sterke Stut D Vrij
POVLH08/044 Vr 08-11-19 / 20:00 Hamme G Grimminge B
POVLH08/045 Vr 08-11-19 / 20:30 Meteor D Ninove D
POVLH08/046 Vr 08-11-19 / 20:00 Nova E Ronse B
POVLH08/047 Vr 08-11-19 / 20:00 Olsene C De Rijdt Brakel A
POVLH08/048 Za 09-11-19 / 14:00 Gent C Zomergem C

Week 09 : Vanaf 11-11-2019 tot 17-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH09/043 Vr 15-11-19 / 20:00 Ronse B Sterke Stut D
POVLH09/044 Vr 15-11-19 / 20:00 Hamme G Olsene C
POVLH09/045 - Vrij Nova E
POVLH09/046 Vr 15-11-19 / 20:00 Zomergem C Meteor D
POVLH09/047 Vr 15-11-19 / 20:00 Grimminge B De Rijdt Brakel A
POVLH09/048 Za 16-11-19 / 19:00 Ninove D Gent C

Week 10 : Vanaf 25-11-2019 tot 01-12-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH10/043 Vr 29-11-19 / 20:00 Nova E Sterke Stut D
POVLH10/044 Vr 29-11-19 / 20:00 Ronse B Hamme G
POVLH10/045 - Olsene C Vrij
POVLH10/046 Za 30-11-19 / 14:00 Gent C Meteor D
POVLH10/047 Vr 29-11-19 / 20:00 Zomergem C Grimminge B
POVLH10/048 Vr 29-11-19 / 19:30 De Rijdt Brakel A Ninove D

Week 11 : Vanaf 02-12-2019 tot 08-12-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH11/043 - Vrij Ronse B
POVLH11/044 Vr 06-12-19 / 20:00 Hamme G Nova E
POVLH11/045 Vr 06-12-19 / 19:30 Sterke Stut D Olsene C
POVLH11/046 Za 07-12-19 / 19:00 Ninove D Zomergem C
POVLH11/047 Vr 06-12-19 / 20:00 Grimminge B Gent C
POVLH11/048 Vr 06-12-19 / 20:30 Meteor D De Rijdt Brakel A

Week 12 : Vanaf 06-01-2020 tot 12-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH12/043 Vr 10-01-20 / 19:30 Sterke Stut D Zomergem C
POVLH12/044 Vr 10-01-20 / 20:00 Hamme G De Rijdt Brakel A
POVLH12/045 - Vrij Gent C
POVLH12/046 Vr 10-01-20 / 20:30 Meteor D Ronse B
POVLH12/047 Vr 10-01-20 / 20:00 Grimminge B Olsene C
POVLH12/048 Za 11-01-20 / 19:00 Ninove D Nova E

Week 13 : Vanaf 13-01-2020 tot 19-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH13/043 Vr 17-01-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Sterke Stut D
POVLH13/044 Vr 17-01-20 / 20:00 Ronse B Grimminge B
POVLH13/045 Za 18-01-20 / 14:00 Gent C Hamme G
POVLH13/046 Vr 17-01-20 / 20:00 Olsene C Ninove D
POVLH13/047 - Zomergem C Vrij
POVLH13/048 Vr 17-01-20 / 20:00 Nova E Meteor D

Week 14 : Vanaf 20-01-2020 tot 26-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH14/043 Vr 24-01-20 / 19:30 Sterke Stut D Gent C
POVLH14/044 Za 25-01-20 / 19:00 Ninove D Ronse B
POVLH14/045 Vr 24-01-20 / 20:30 Meteor D Olsene C
POVLH14/046 Vr 24-01-20 / 20:00 Hamme G Zomergem C
POVLH14/047 Vr 24-01-20 / 20:00 Grimminge B Nova E
POVLH14/048 - Vrij De Rijdt Brakel A

Week 15 : Vanaf 27-01-2020 tot 02-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH15/043 Vr 31-01-20 / 20:00 Hamme G Sterke Stut D
POVLH15/044 - Meteor D Vrij
POVLH15/045 Za 01-02-20 / 19:00 Ninove D Grimminge B
POVLH15/046 Vr 31-01-20 / 20:00 Olsene C Ronse B
POVLH15/047 Vr 31-01-20 / 20:00 Zomergem C Nova E
POVLH15/048 Za 01-02-20 / 14:00 Gent C De Rijdt Brakel A

Week 16 : Vanaf 10-02-2020 tot 16-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH16/043 Vr 07-02-20 / 19:30 ** Sterke Stut D Ninove D
POVLH16/044 - Vrij Hamme G
POVLH16/045 Vr 14-02-20 / 20:00 Grimminge B Meteor D
POVLH16/046 Vr 14-02-20 / 20:00 Ronse B Gent C
POVLH16/047 Vr 14-02-20 / 20:00 Nova E Olsene C
POVLH16/048 Vr 14-02-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Zomergem C

Week 17 : Vanaf 17-02-2020 tot 23-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH17/043 Vr 21-02-20 / 20:30 Meteor D Sterke Stut D
POVLH17/044 Za 22-02-20 / 19:00 Ninove D Hamme G
POVLH17/045 - Grimminge B Vrij
POVLH17/046 Vr 21-02-20 / 20:00 Zomergem C Ronse B
POVLH17/047 Za 22-02-20 / 14:00 Gent C Olsene C
POVLH17/048 Vr 21-02-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Nova E

Week 18 : Vanaf 02-03-2020 tot 08-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH18/043 Vr 06-03-20 / 19:30 Sterke Stut D Grimminge B
POVLH18/044 Vr 06-03-20 / 20:00 Hamme G Meteor D
POVLH18/045 - Vrij Ninove D
POVLH18/046 Vr 06-03-20 / 20:00 Ronse B De Rijdt Brakel A
POVLH18/047 Vr 06-03-20 / 20:00 Olsene C Zomergem C
POVLH18/048 Vr 06-03-20 / 20:00 Nova E Gent C

Week 19 : Vanaf 09-03-2020 tot 15-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH19/043 - Vrij Sterke Stut D
POVLH19/044 Vr 13-03-20 / 20:00 Grimminge B Hamme G
POVLH19/045 Za 14-03-20 / 19:00 Ninove D Meteor D
POVLH19/046 Vr 13-03-20 / 20:00 Ronse B Nova E
POVLH19/047 Vr 13-03-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Olsene C
POVLH19/048 Vr 13-03-20 / 20:00 Zomergem C Gent C

Week 20 : Vanaf 16-03-2020 tot 22-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH20/043 Vr 20-03-20 / 19:30 Sterke Stut D Ronse B
POVLH20/044 Vr 20-03-20 / 20:00 Olsene C Hamme G
POVLH20/045 - Nova E Vrij
POVLH20/046 Vr 20-03-20 / 20:30 Meteor D Zomergem C
POVLH20/047 Vr 20-03-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Grimminge B
POVLH20/048 Za 21-03-20 / 14:00 Gent C Ninove D

Week 21 : Vanaf 23-03-2020 tot 29-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH21/043 Vr 27-03-20 / 19:30 Sterke Stut D Nova E
POVLH21/044 Vr 27-03-20 / 20:00 Hamme G Ronse B
POVLH21/045 - Vrij Olsene C
POVLH21/046 Vr 27-03-20 / 20:30 Meteor D Gent C
POVLH21/047 Vr 27-03-20 / 20:00 Grimminge B Zomergem C
POVLH21/048 Za 28-03-20 / 19:00 Ninove D De Rijdt Brakel A

Week 22 : Vanaf 30-03-2020 tot 05-04-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH22/043 - Ronse B Vrij
POVLH22/044 Vr 03-04-20 / 20:00 Nova E Hamme G
POVLH22/045 Vr 03-04-20 / 20:00 Olsene C Sterke Stut D
POVLH22/046 Vr 03-04-20 / 20:00 Zomergem C Ninove D
POVLH22/047 Za 04-04-20 / 14:00 Gent C Grimminge B
POVLH22/048 Vr 03-04-20 / 19:30 De Rijdt Brakel A Meteor D

Brakel B

week 01 : Vanaf 09-09-2019 tot 15-09-2019

Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH01/073 Vr 13-09-19 / 20:00 Aaigem C Sterke Stut E
POVLH01/074 Vr 13-09-19 / 20:00 Merelbeke L De Rijdt Brakel B
POVLH01/075 - TTC Deinze F Vrij
POVLH01/076 Vr 13-09-19 / 20:00 Ronse E Meteor E
POVLH01/077 Vr 13-09-19 / 20:00 Olsene D Ouwegem C
POVLH01/078 Vr 13-09-19 / 20:00 Egmont D Ninove E

Week 02 : Vanaf 16-09-2019 tot 22-09-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH02/073 Vr 20-09-19 / 19:30 Sterke Stut E Merelbeke L
POVLH02/074 Vr 20-09-19 / 20:15 Ouwegem C Ronse E
POVLH02/075 Vr 20-09-19 / 19:30 De Rijdt Brakel B TTC Deinze F
POVLH02/076 Za 21-09-19 / 19:00 Ninove E Olsene D
POVLH02/077 - Vrij Aaigem C
POVLH02/078 Vr 20-09-19 / 20:30 Meteor E Egmont D

Week 03 : Vanaf 23-09-2019 tot 29-09-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH03/073 Vr 27-09-19 / 20:15 TTC Deinze F Sterke Stut E
POVLH03/074 Vr 27-09-19 / 20:00 Ronse E Ninove E
POVLH03/075 Vr 27-09-19 / 20:00 Olsene D Meteor E
POVLH03/076 Vr 27-09-19 / 20:00 Aaigem C De Rijdt Brakel B
POVLH03/077 Vr 27-09-19 / 20:00 Egmont D Ouwegem C
POVLH03/078 - Merelbeke L Vrij

Week 04 : Vanaf 30-09-2019 tot 06-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH04/073 Vr 04-10-19 / 19:30 Sterke Stut E De Rijdt Brakel B
POVLH04/074 - Vrij Meteor E
POVLH04/075 Vr 04-10-19 / 20:15 Ouwegem C Ninove E
POVLH04/076 Vr 04-10-19 / 20:00 Ronse E Olsene D
POVLH04/077 Vr 04-10-19 / 20:00 Egmont D Aaigem C
POVLH04/078 Vr 04-10-19 / 20:00 Merelbeke L TTC Deinze F

Week 05 : Vanaf 07-10-2019 tot 13-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH05/073 Za 12-10-19 / 19:00 Ninove E Sterke Stut E
POVLH05/074 - De Rijdt Brakel B Vrij
POVLH05/075 Vr 11-10-19 / 20:30 Meteor E Ouwegem C
POVLH05/076 Vr 11-10-19 / 20:15 TTC Deinze F Ronse E
POVLH05/077 Vr 11-10-19 / 20:00 Olsene D Egmont D
POVLH05/078 Vr 11-10-19 / 20:00 Aaigem C Merelbeke L

Week 06 : Vanaf 14-10-2019 tot 20-10-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH06/073 Vr 18-10-19 / 19:30 Sterke Stut E Meteor E
POVLH06/074 Vr 18-10-19 / 19:30 De Rijdt Brakel B Ninove E
POVLH06/075 - Vrij Ouwegem C
POVLH06/076 Vr 18-10-19 / 20:00 Ronse E Aaigem C
POVLH06/077 Vr 18-10-19 / 20:00 Olsene D TTC Deinze F
POVLH06/078 Vr 18-10-19 / 20:00 Egmont D Merelbeke L

Week 07 : Vanaf 28-10-2019 tot 03-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH07/073 Vr 01-11-19 / 20:15 Ouwegem C Sterke Stut E
POVLH07/074 Vr 01-11-19 / 20:30 Meteor E De Rijdt Brakel B
POVLH07/075 - Ninove E Vrij
POVLH07/076 Vr 01-11-19 / 20:00 Merelbeke L Ronse E
POVLH07/077 Vr 01-11-19 / 20:00 Aaigem C Olsene D
POVLH07/078 Vr 01-11-19 / 20:15 TTC Deinze F Egmont D

Week 08 : Vanaf 04-11-2019 tot 10-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH08/073 - Sterke Stut E Vrij
POVLH08/074 Vr 08-11-19 / 19:30 De Rijdt Brakel B Ouwegem C
POVLH08/075 Vr 08-11-19 / 20:30 Meteor E Ninove E
POVLH08/076 Vr 08-11-19 / 20:00 Egmont D Ronse E
POVLH08/077 Vr 08-11-19 / 20:00 Olsene D Merelbeke L
POVLH08/078 Vr 08-11-19 / 20:15 TTC Deinze F Aaigem C

Week 09 : Vanaf 11-11-2019 tot 17-11-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH09/073 Vr 15-11-19 / 20:00 Ronse E Sterke Stut E
POVLH09/074 Vr 15-11-19 / 19:30 De Rijdt Brakel B Olsene D
POVLH09/075 - Vrij Egmont D
POVLH09/076 Vr 15-11-19 / 20:00 Aaigem C Meteor E
POVLH09/077 Vr 15-11-19 / 20:15 Ouwegem C Merelbeke L
POVLH09/078 Za 16-11-19 / 19:00 Ninove E TTC Deinze F

Week 10 : Vanaf 25-11-2019 tot 01-12-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH10/073 Vr 29-11-19 / 20:00 Egmont D Sterke Stut E
POVLH10/074 Vr 29-11-19 / 20:00 Ronse E De Rijdt Brakel B
POVLH10/075 - Olsene D Vrij
POVLH10/076 Vr 29-11-19 / 20:15 TTC Deinze F Meteor E
POVLH10/077 Vr 29-11-19 / 20:00 Aaigem C Ouwegem C
POVLH10/078 Vr 29-11-19 / 20:00 Merelbeke L Ninove E

Week 11 : Vanaf 02-12-2019 tot 08-12-2019
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH11/073 - Vrij Ronse E
POVLH11/074 Vr 06-12-19 / 19:30 De Rijdt Brakel B Egmont D
POVLH11/075 Vr 06-12-19 / 19:30 Sterke Stut E Olsene D
POVLH11/076 Za 07-12-19 / 19:00 Ninove E Aaigem C
POVLH11/077 Vr 06-12-19 / 20:15 Ouwegem C TTC Deinze F
POVLH11/078 Vr 06-12-19 / 20:30 Meteor E Merelbeke L

Week 12 : Vanaf 06-01-2020 tot 12-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH12/073 Vr 10-01-20 / 19:30 Sterke Stut E Aaigem C
POVLH12/074 Vr 10-01-20 / 19:30 De Rijdt Brakel B Merelbeke L
POVLH12/075 - Vrij TTC Deinze F
POVLH12/076 Vr 10-01-20 / 20:30 Meteor E Ronse E
POVLH12/077 Vr 10-01-20 / 20:15 Ouwegem C Olsene D
POVLH12/078 Za 11-01-20 / 19:00 Ninove E Egmont D

Week 13 : Vanaf 13-01-2020 tot 19-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH13/073 Vr 17-01-20 / 20:00 Merelbeke L Sterke Stut E
POVLH13/074 Vr 17-01-20 / 20:00 Ronse E Ouwegem C
POVLH13/075 Vr 17-01-20 / 20:15 TTC Deinze F De Rijdt Brakel B
POVLH13/076 Vr 17-01-20 / 20:00 Olsene D Ninove E
POVLH13/077 - Aaigem C Vrij
POVLH13/078 Vr 17-01-20 / 20:00 Egmont D Meteor E

Week 14 : Vanaf 20-01-2020 tot 26-01-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH14/073 Vr 24-01-20 / 19:30 Sterke Stut E TTC Deinze F
POVLH14/074 Za 25-01-20 / 19:00 Ninove E Ronse E
POVLH14/075 Vr 24-01-20 / 20:30 Meteor E Olsene D
POVLH14/076 Vr 24-01-20 / 19:30 De Rijdt Brakel B Aaigem C
POVLH14/077 Vr 24-01-20 / 20:15 Ouwegem C Egmont D
POVLH14/078 - Vrij Merelbeke L

Week 15 : Vanaf 27-01-2020 tot 02-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH15/073 Vr 31-01-20 / 19:30 De Rijdt Brakel B Sterke Stut E
POVLH15/074 - Meteor E Vrij
POVLH15/075 Za 01-02-20 / 19:00 Ninove E Ouwegem C
POVLH15/076 Vr 31-01-20 / 20:00 Olsene D Ronse E
POVLH15/077 Vr 31-01-20 / 20:00 Aaigem C Egmont D
POVLH15/078 Vr 31-01-20 / 20:15 TTC Deinze F Merelbeke L

Week 16 : Vanaf 10-02-2020 tot 16-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH16/073 Vr 07-02-20 / 19:30 ** Sterke Stut E Ninove E
POVLH16/074 - Vrij De Rijdt Brakel B
POVLH16/075 Vr 14-02-20 / 20:15 Ouwegem C Meteor E
POVLH16/076 Vr 14-02-20 / 20:00 Ronse E TTC Deinze F
POVLH16/077 Vr 14-02-20 / 20:00 Egmont D Olsene D
POVLH16/078 Vr 14-02-20 / 20:00 Merelbeke L Aaigem C

Week 17 : Vanaf 17-02-2020 tot 23-02-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH17/073 Vr 21-02-20 / 20:30 Meteor E Sterke Stut E
POVLH17/074 Za 22-02-20 / 19:00 Ninove E De Rijdt Brakel B
POVLH17/075 - Ouwegem C Vrij
POVLH17/076 Vr 21-02-20 / 20:00 Aaigem C Ronse E
POVLH17/077 Vr 21-02-20 / 20:15 TTC Deinze F Olsene D
POVLH17/078 Vr 21-02-20 / 20:00 Merelbeke L Egmont D

Week 18 : Vanaf 02-03-2020 tot 08-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH18/073 Vr 06-03-20 / 19:30 Sterke Stut E Ouwegem C
POVLH18/074 Vr 06-03-20 / 19:30 De Rijdt Brakel B Meteor E
POVLH18/075 - Vrij Ninove E
POVLH18/076 Vr 06-03-20 / 20:00 Ronse E Merelbeke L
POVLH18/077 Vr 06-03-20 / 20:00 Olsene D Aaigem C
POVLH18/078 Vr 06-03-20 / 20:00 Egmont D TTC Deinze F

Week 19 : Vanaf 09-03-2020 tot 15-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH19/073 - Vrij Sterke Stut E
POVLH19/074 Vr 13-03-20 / 20:15 Ouwegem C De Rijdt Brakel B
POVLH19/075 Za 14-03-20 / 19:00 Ninove E Meteor E
POVLH19/076 Vr 13-03-20 / 20:00 Ronse E Egmont D
POVLH19/077 Vr 13-03-20 / 20:00 Merelbeke L Olsene D
POVLH19/078 Vr 13-03-20 / 20:00 Aaigem C TTC Deinze F

Week 20 : Vanaf 16-03-2020 tot 22-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH20/073 Vr 20-03-20 / 19:30 Sterke Stut E Ronse E
POVLH20/074 Vr 20-03-20 / 20:00 Olsene D De Rijdt Brakel B
POVLH20/075 - Egmont D Vrij
POVLH20/076 Vr 20-03-20 / 20:30 Meteor E Aaigem C
POVLH20/077 Vr 20-03-20 / 20:00 Merelbeke L Ouwegem C
POVLH20/078 Vr 20-03-20 / 20:15 TTC Deinze F Ninove E

Week 21 : Vanaf 23-03-2020 tot 29-03-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH21/073 Vr 27-03-20 / 19:30 Sterke Stut E Egmont D
POVLH21/074 Vr 27-03-20 / 19:30 De Rijdt Brakel B Ronse E
POVLH21/075 - Vrij Olsene D
POVLH21/076 Vr 27-03-20 / 20:30 Meteor E TTC Deinze F
POVLH21/077 Vr 27-03-20 / 20:15 Ouwegem C Aaigem C
POVLH21/078 Za 28-03-20 / 19:00 Ninove E Merelbeke L

Week 22 : Vanaf 30-03-2020 tot 05-04-2020
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
POVLH22/073 - Ronse E Vrij
POVLH22/074 Vr 03-04-20 / 20:00 Egmont D De Rijdt Brakel B
POVLH22/075 Vr 03-04-20 / 20:00 Olsene D Sterke Stut E
POVLH22/076 Vr 03-04-20 / 20:00 Aaigem C Ninove E
POVLH22/077 Vr 03-04-20 / 20:15 TTC Deinze F Ouwegem C
POVLH22/078 Vr 03-04-20 / 20:00 Merelbeke L Meteor E